John Wick 3: Parabellum izle

John Wick: Chapter 3 - Parabellum
Orjinal Altyazılı 1080p Dublaj 1080p
Hata Bildir ×
[wpforms id="317" title="false" description="false"]


Film Bilgileri
2 sene önce eklendi
John Wick 3: Parabellum izle
John Wick 3 filminden önceki serisinde John Wick başını beladan kurtarabilmek için elinden geleni yaptı. Sevilerek izlenen John Wick 2. filmin konusunda Canitnental sınırları içerisinde yüksek şura üyesi olan Santino’yu vurarak men edilen John, her şey bittiğini zannederken Conitnental başkanı Wiston John Wick’in kurtulabilmesi ve her şeyi düzeltebilmesi için bir saat vermiştir. John Wick 3 serisinde 14 milyon dolarlık bir açık kontrat nedeni ile suikastçıların hedefi haline gelerek hayatta kalmaya çalışacaktır. Bütün haklarından yoksun kalan John Wick normal hayatına dönebilmek ve hayatta kalabilmek için elinden geleni yapmaya çalışacaktır. John Wick filminin 1. Serisinden itibaren aksiyonu bitmeyen bu filmin 3. Serisinde de olaylar devam edecek ve John Wick hiç beklemediği olaylara karışacaktır. Karşısına her çıkan zorlukları aşabilecek mi? Yaşanılan zorluklara ve acımasızlığı göğüs germeye çalışan John Wick eşinin hatıraları ve acısıyla yaşayabilecek mi?

John Wick 3 Filminin Konusu Nedir? Oyuncu Kadrosu Nelerdir?

John Wick 3 en çok sevilen ve en çok araştırılan filmler arasına girmeyi başardı. Filmin devam niteliğinde olan John Wick 3 Parabellum 16 Mayıs 2019 tarihinde vizyona çıktı. Hayranlarını bir kere daha şaşırtan ve izlemekten keyif alınan John Wick 3 Parabellum filmi aksiyonu bol bir şekilde seyircilerinin karşına çıkmayı başardı. Başrol oyuncularından Keanu Reeves, Halle Berry, Asia Kate, Jason Mantzoukas, Laurence Fishburne filmde yerlerini almıştır. John Wick 3 serisinin film konusu merak konusu olmuştur. Peki John Wick 3 Parabellum filminin konusu nedir? Gizli Suikastçı birliğinden atılan John Wick öldürülmesi karşılığında ödül almak için peşine düşen suikastçılardan kurtulabilmek için canı pahasına savaşacaktır. Bu savaş onu hiç bilmediği yollara sürükleyecektir. John Wick 2 nedenden dolayı öldürülmeye çalışılmaktadır. Birincisi 14 milyon dolarlık bir sözleşme konulan bir konuya John Wick kuralları ihlal etmiştir. İkinci nedeni ise Continental otelinde kimsenin öldürülmemesi gereken kuralı ihlal ederek birini öldürmüştür. Bu kuralları ihlal ettiğinden dolayı da başına konan beladan kurtulabilmek için elinden geleni yapan John Wick Suikastçıların elinden kurtulabilecek mi?
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Ülke:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 1 Yorum
 • Ali YaşarMisafir

  Christopher Nolan in baş yapıtı filmlerden karışık gelebilir akıl oyunlarıyla dolu son hadde askerlerin mavi ve kırmızı kolluk takması olayı özetliyor bu savaş mavi kan kırmızı kanin savasi

  Spoiler içeren alan

  Yorumunuzu bu araya yazın

  2

  0
Son Yorumlar
Burak, 5 saat önce
Üç saatlik bir boş. Nolan'ın serisi yüzünden beklentiler zaten çok büyük tamam da bu filmin amacı nedir ne anlattı ben hiçbir şey anlamadım. Hiçbir şey anlatmayan üç saatlik bir film. Yani oyuncuların bir suçu yok, senaryo bomboş. Hiç bir karakterin akılda kalıcı özelliği yok, kötü adama bile kötü adam demezsin adamın bir vizyonu yok. Filmde batman da dahil hiçbir karakter öne çıkamıyor.
admin, 9 saat önce
Sadece 6.bölüm dublaj değildir diğer bölümler dublaj player ayarlar kısmından dil seçeneğini aktif etmeniz gerekiyor
Nova, 9 saat önce
Türkçe dublaj yok ama yinede bu bölümü yayınladığınız için teşekkür ederim Türkçe dublajlı halini bekliyorum
ömer, 14 saat önce
o kadar saçma sapan boş film ki film demeye 1000 şahit lazmm
Şükrü, 1 gün önce
Siteniz berbat neden reklam. İzlemeden fragman yazmıyoruz insanları aptal yerine koymayın