Dolittle izle

Dolittle
Orjinal Altyazılı Dublaj
Hata Bildir ×
[wpforms id="317" title="false" description="false"]


Film Bilgileri
2 sene önce eklendi
Dolittle izle
Dolittle İngiltere için oldukça önemli biri olan Kraliçe'nin hastalığına derman olmak için yollara koyulur. Bu macera dolu yolculukta başına bir sürü aksaklık çıkar ama Dolittle kraliçeyi kurtarmak için elinden geleni yapar. Kraliçenin hastalığına birçok doktor çare bulamaz bu yüzden son olarak Dolittle çağırılır. İngiltere’nin ve nerdeyse Dünya'nın en ünlü doktoru aynı zamanda veterineridir. Dolittle yıllar önce yolculuğa çıkan karısını kaybetmiştir. Bu yüzden için hayvanlarla dolu devasa malikanesine kendini kapatmıştır. Yıllardır kaldığı malikaneden dışarı çıkmayan doktorumuzun saçları ve sakalları oldukça uzamış ve bakımsız hale gelmiştir. Dünya ile neredeyse bağlantısı kalmayan Dolittle’ın yanına İngiltere Kraliçesi'nin durumunun kötü olduğunu anlatmak için saray tarafından bir genç kız görevlendirilir. Genç kız doktora olayları anlatır. İngiltere'ye ve kraliçeye olan sevgisinden ötürü Dolittle kabuğundan çıkar yardımcı hayvan dostlarına saç ve sakallarını kestirir.

Dolittle’ın Adaya Yolculuğu

Kraliçeyi kurtarmak ve onun birçok doktor tarafından çare bulunamayan hastalığına derman olmak için efsaneler efsanesi bir adaya gider. Adaya giden Dolittle yalnız değildir. Doktorun yanında onun yardımcısı olan çırağı, oldukça endişeli olan bir goril, aptal mı aptal bir ördek, alaycı bir devekuşu, kutup ayısı ve son olarak akıl hocası olan bir papağan ile adaya giriş yaparlar. Dolittle çırağı ve hayvan dostları ile birlikte başlarına birçok sorun gelmektedir ama doktorumuz şanslıdır çünkü onun inanılması güç bir yeteneği vardır. Doktor ve aynı zamanda veteriner olan Dolittle hayvanlar ile konuşabilmekte onlar ile aynı bir insanmış gibi anlaşabilmektedir.

Dolittle’ın Hayvan Dostları

Doktorun tıpkı bir aile gibi yaşadığı hayvan dostları onun birçok ihtiyacını karşılamakta ve hastalıklara çözüm bulmasında oldukça önemli yer edinmektedir. Kraliçeyi kurtarmak için yanına hayvan dostlarının yanında kazara bir sincabı vurmak zorunda kalmış Tommy yani çırağı da gelecektir. Çırağı masum ördekleri vurmamaya çalışırken kazara minik bir sincaba ateş ediyor. Feci şekilde yaralanan sincabı kurtarmaya Dolittle’a götürüyor bu şekilde yolları kesişiyor. Aile boyu izlenebilecek zaman zaman aksiyon zaman zaman komedi barındıran Dolittle filmi her yaşa uygundur.
Yönetmen:
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 0 Yorum
Son Yorumlar
Burak, 5 saat önce
Üç saatlik bir boş. Nolan'ın serisi yüzünden beklentiler zaten çok büyük tamam da bu filmin amacı nedir ne anlattı ben hiçbir şey anlamadım. Hiçbir şey anlatmayan üç saatlik bir film. Yani oyuncuların bir suçu yok, senaryo bomboş. Hiç bir karakterin akılda kalıcı özelliği yok, kötü adama bile kötü adam demezsin adamın bir vizyonu yok. Filmde batman da dahil hiçbir karakter öne çıkamıyor.
admin, 9 saat önce
Sadece 6.bölüm dublaj değildir diğer bölümler dublaj player ayarlar kısmından dil seçeneğini aktif etmeniz gerekiyor
Nova, 9 saat önce
Türkçe dublaj yok ama yinede bu bölümü yayınladığınız için teşekkür ederim Türkçe dublajlı halini bekliyorum
ömer, 14 saat önce
o kadar saçma sapan boş film ki film demeye 1000 şahit lazmm
Şükrü, 1 gün önce
Siteniz berbat neden reklam. İzlemeden fragman yazmıyoruz insanları aptal yerine koymayın