7.6
Türkçe Altyazılı

Hint filmleri, beyaz perde de Bollywood sineması olarak isimlendirilmektedir. Hint filmleri izle seçenekleriyle, en kaliteli yapımları Türkçe dublaj ve alt yazılı seçenekleriyle, full HD formatında izlemeniz mümkün olacaktır. Bilindiği gibi Bollywood sineması özellikle de son yıllarda büyük bir atılım gerçekleştirmiştir. Öyle ki Hint kültürü canlı mı canlı renkleri, kendilerine has olan kıyafetleri, dansları ve de etnik çeşitliliği ile dikkatleri üzerine çekiyor. Geçmişten bugüne kadar üretilen en başarılı Hint filmlerine bakıldığında, ülkenin yöresel niteliklerinin başarıyla aktarıldığı görülüyor. Hemen her filmde çoğu zaman görsel bir şölene dönüşen dans sahnelerinde de izleyicilere küçük ancak anlamlı mesajlar verilmektedir. Danslar esnasında kullanılan müziklerin de öğretici olması, Hint sinemasının her geçen gün çok daha büyük bir kitleye hitap etmesini sağlamıştır. Ancak ülkemizde film izleme alanında hizmet veren sitelerin büyük bir kısmında popüler Hint filmlerini bulmak son derece zordur. Bu nedenle sizler için dünyada da yankı uyandıran en güzel yapıtları full HD izle seçeneklerimizle yayınlıyoruz.

En iyi Hint filmleri listesinde yer alan filmler, büyük bir izleyici kitlesi edinmiştir. Peki en çok hangi Hint filmleri izleniyor? Hangi Hint filmleri daha popüler? Google gibi büyük arama motorlarında yapılan aramalar da net olarak gösteriyor ki, Bollywood sinemasının tanıdık yüzü olan Aamir Khan’ın filmleri şüphesiz ki listenin ilk sıralarında yerini alıyor. Kendisinin bu denli tanınmasının ve sevilmesinin nedeni ise her filmde hayata dair önemli dersler vermesi, anlamlar çıkartmaya müsait olmasıdır. Ayrıca Aamir Khan filmlerinde Hint toplumunun geleneksel değerlerine de bir eleştiri söz konusudur.  Yönetmenin oldukça özgür bir görüşe sahip olmasının yanı sıra özgün düşünceleri de Türk sinemaseverlerin dikkatini çekmeyi başarmıştır.

Bu nedenle en iyi Hint filmleri listesinde Lagaan, Yerdeki Yıldızlar, Dangal, Kalbin Arzusu, Peekay, Barfi, Benim Adım Khan, Süperstar ve Baaghi gibi yapıtlar yer almaktadır. Eminiz ki Hint sinemasının yapıtlarını sizler de çok seveceksiniz. Tüm filmleri full HD formatta sitemizden izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler dileriz.

Son Yorumlar
Zehra, 4 gün önce

Spoiler içeren alan

Küçük çocuk ve ailesine ne olduğunu merak ediyorum fakir olan adama üzüldüm nedense iki çocuğunuda kanlar içinde gördü zengin olana da iyi oldu diyebilirmiyim emin değilim ve acaba min denilen çocuğa ne oldu
İsmail, 6 gün önce
Hayatımda izlediğim en saçma film. Eski çalıştığım işyerindede böyle aptal insanlar vardı. Sonuna kadar izleyebilen bordo berelidir
falanfilan54, 6 gün önce
daha izleyemedım güzel
Okan, 1 hafta önce
Süper bir film olmuş cidden mükemmel keşke cidden ikincisi olsaydı üzgünüz
munteser, 2 hafta önce
ne zaman acilir