7.6
Türkçe Altyazılı

Hint filmleri, beyaz perde de Bollywood sineması olarak isimlendirilmektedir. Hint filmleri izle seçenekleriyle, en kaliteli yapımları Türkçe dublaj ve alt yazılı seçenekleriyle, full HD formatında izlemeniz mümkün olacaktır. Bilindiği gibi Bollywood sineması özellikle de son yıllarda büyük bir atılım gerçekleştirmiştir. Öyle ki Hint kültürü canlı mı canlı renkleri, kendilerine has olan kıyafetleri, dansları ve de etnik çeşitliliği ile dikkatleri üzerine çekiyor. Geçmişten bugüne kadar üretilen en başarılı Hint filmlerine bakıldığında, ülkenin yöresel niteliklerinin başarıyla aktarıldığı görülüyor. Hemen her filmde çoğu zaman görsel bir şölene dönüşen dans sahnelerinde de izleyicilere küçük ancak anlamlı mesajlar verilmektedir. Danslar esnasında kullanılan müziklerin de öğretici olması, Hint sinemasının her geçen gün çok daha büyük bir kitleye hitap etmesini sağlamıştır. Ancak ülkemizde film izleme alanında hizmet veren sitelerin büyük bir kısmında popüler Hint filmlerini bulmak son derece zordur. Bu nedenle sizler için dünyada da yankı uyandıran en güzel yapıtları full HD izle seçeneklerimizle yayınlıyoruz.

En iyi Hint filmleri listesinde yer alan filmler, büyük bir izleyici kitlesi edinmiştir. Peki en çok hangi Hint filmleri izleniyor? Hangi Hint filmleri daha popüler? Google gibi büyük arama motorlarında yapılan aramalar da net olarak gösteriyor ki, Bollywood sinemasının tanıdık yüzü olan Aamir Khan’ın filmleri şüphesiz ki listenin ilk sıralarında yerini alıyor. Kendisinin bu denli tanınmasının ve sevilmesinin nedeni ise her filmde hayata dair önemli dersler vermesi, anlamlar çıkartmaya müsait olmasıdır. Ayrıca Aamir Khan filmlerinde Hint toplumunun geleneksel değerlerine de bir eleştiri söz konusudur.  Yönetmenin oldukça özgür bir görüşe sahip olmasının yanı sıra özgün düşünceleri de Türk sinemaseverlerin dikkatini çekmeyi başarmıştır.

Bu nedenle en iyi Hint filmleri listesinde Lagaan, Yerdeki Yıldızlar, Dangal, Kalbin Arzusu, Peekay, Barfi, Benim Adım Khan, Süperstar ve Baaghi gibi yapıtlar yer almaktadır. Eminiz ki Hint sinemasının yapıtlarını sizler de çok seveceksiniz. Tüm filmleri full HD formatta sitemizden izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler dileriz.

Son Yorumlar
fhuvmmsfm9, 2 gün önce
ya filmi izlemiştim ama şu anda AÇILMIYO bile bide

Spoiler içeren alan

* filmin sonu güzel *Yorumunuzu bu araya yazın
eror veriyoğğğğğ
Isko, 5 gün önce
Harikalar diyarında bir film
Aliş Veliş, 7 gün önce
İlk film kadar Hababam tadı yok. Bu bölümde biraz saçmalamışlar. Hababam gibi değil, başka bir film gibi olmuş. Niye 4 kişi. Hababam her yere bütün sınıf gider. Bu 4 kişinin macerası olmuş. Ayrıca Hababam böyle naif, saf değildi. Üzerine iftira attırmazdı. Olaya hemen el koyardı. Amerikan kolejinin bebeleri bunlara yapmadığını bırakmıyor, bunlar onlara uymuyor.Devlet okulu muamelesi yapıyorlar mesela. Oysa hepsi özel okul. Eşitler. Ayrıca Hababam yarışmaları hakkıyla kazanmaz. Hile ile kazanır. Ama bu bölümde iyi çocuklardı. Ayrıca ilk bölümdeki kız öğrenciler ne oldu? İyiydi onlarla. Şişko, sakar ne oldu? Bu bölüm Hababam olmamış. Başka bir film olarak izleyin fena değil ama Hababam olmamış... Sadece müzik öğretmenini çok beğendim. Badi Ekrem'in milenyum versiyonu. En komik oydu... İlk bölümdeki hocalar da iyiydi. Bu bölümde çoğu yok malesef. O İngilizce hocası da çok karakteristik biri. Çılgın bakire de bence bu bölümde kampa gelmeliydi müzik hocasıyla. O zaman seyredin cümbüşü... Bilmiyorum. Eksik ve yetersiz olmyuş. Ayrı bir film olarak izleyeceksiniz izleyin. Ama hababam ruhu bu filmde yok... Ayrıca kişilerin değişmesi, teknolojinin katılması iyi olmuş. Bu gelecek nesillere de Hababam uyarlaması yolunu açar. Ama karakterler zayıf kalmış. Benim bildiğim hababam o yarışmacıların yemeğine müshil atar, uyku ilacı atar onları diskalifiye ettirir. O saunada kilitleme sahnesi de araklama gibi. Sanki başka filmde de görmüştüm... Ayrıca başları fena değildi. İyi başladı. Kendini aşma şakası falan. Fencileri katakulleye getirip yarışmaya kendilerinin gitmesi. Fencileri gönderdikleri yerler falan gayet iyiydi. Kampta boka sardı.

Spoiler içeren alan

Yorumunuzu bu araya yazın
Taner kibar, 2 hafta önce
Bruce Willis 6 his e benzemis
özlem38, 2 hafta önce
güzeldi izlenir