7.6
Türkçe Altyazılı

Hint filmleri, beyaz perde de Bollywood sineması olarak isimlendirilmektedir. Hint filmleri izle seçenekleriyle, en kaliteli yapımları Türkçe dublaj ve alt yazılı seçenekleriyle, full HD formatında izlemeniz mümkün olacaktır. Bilindiği gibi Bollywood sineması özellikle de son yıllarda büyük bir atılım gerçekleştirmiştir. Öyle ki Hint kültürü canlı mı canlı renkleri, kendilerine has olan kıyafetleri, dansları ve de etnik çeşitliliği ile dikkatleri üzerine çekiyor. Geçmişten bugüne kadar üretilen en başarılı Hint filmlerine bakıldığında, ülkenin yöresel niteliklerinin başarıyla aktarıldığı görülüyor. Hemen her filmde çoğu zaman görsel bir şölene dönüşen dans sahnelerinde de izleyicilere küçük ancak anlamlı mesajlar verilmektedir. Danslar esnasında kullanılan müziklerin de öğretici olması, Hint sinemasının her geçen gün çok daha büyük bir kitleye hitap etmesini sağlamıştır. Ancak ülkemizde film izleme alanında hizmet veren sitelerin büyük bir kısmında popüler Hint filmlerini bulmak son derece zordur. Bu nedenle sizler için dünyada da yankı uyandıran en güzel yapıtları full HD izle seçeneklerimizle yayınlıyoruz.

En iyi Hint filmleri listesinde yer alan filmler, büyük bir izleyici kitlesi edinmiştir. Peki en çok hangi Hint filmleri izleniyor? Hangi Hint filmleri daha popüler? Google gibi büyük arama motorlarında yapılan aramalar da net olarak gösteriyor ki, Bollywood sinemasının tanıdık yüzü olan Aamir Khan’ın filmleri şüphesiz ki listenin ilk sıralarında yerini alıyor. Kendisinin bu denli tanınmasının ve sevilmesinin nedeni ise her filmde hayata dair önemli dersler vermesi, anlamlar çıkartmaya müsait olmasıdır. Ayrıca Aamir Khan filmlerinde Hint toplumunun geleneksel değerlerine de bir eleştiri söz konusudur.  Yönetmenin oldukça özgür bir görüşe sahip olmasının yanı sıra özgün düşünceleri de Türk sinemaseverlerin dikkatini çekmeyi başarmıştır.

Bu nedenle en iyi Hint filmleri listesinde Lagaan, Yerdeki Yıldızlar, Dangal, Kalbin Arzusu, Peekay, Barfi, Benim Adım Khan, Süperstar ve Baaghi gibi yapıtlar yer almaktadır. Eminiz ki Hint sinemasının yapıtlarını sizler de çok seveceksiniz. Tüm filmleri full HD formatta sitemizden izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler dileriz.

Son Yorumlar
ferhat, 2 gün önce
çok güzel müqqqq
murat can, 6 gün önce
çok iyi olmuş devamı gelmeli
Acun, 7 gün önce
Ben şahidimdir ki film güzel..... Cengo biraz pasif ama başrol onun değil sonuçta
Nehir, 1 hafta önce
Hayır beğenmedim ben ya levent dediğin gibi çok saçma oldu türk dizileri ya
Mədinə, 1 hafta önce
Çox gözəl bir filmdir çox bəyəndim hem güldüm hem agladim.. Teşekkürler ❤️