7.6
Türkçe Altyazılı

Hint filmleri, beyaz perde de Bollywood sineması olarak isimlendirilmektedir. Hint filmleri izle seçenekleriyle, en kaliteli yapımları Türkçe dublaj ve alt yazılı seçenekleriyle, full HD formatında izlemeniz mümkün olacaktır. Bilindiği gibi Bollywood sineması özellikle de son yıllarda büyük bir atılım gerçekleştirmiştir. Öyle ki Hint kültürü canlı mı canlı renkleri, kendilerine has olan kıyafetleri, dansları ve de etnik çeşitliliği ile dikkatleri üzerine çekiyor. Geçmişten bugüne kadar üretilen en başarılı Hint filmlerine bakıldığında, ülkenin yöresel niteliklerinin başarıyla aktarıldığı görülüyor. Hemen her filmde çoğu zaman görsel bir şölene dönüşen dans sahnelerinde de izleyicilere küçük ancak anlamlı mesajlar verilmektedir. Danslar esnasında kullanılan müziklerin de öğretici olması, Hint sinemasının her geçen gün çok daha büyük bir kitleye hitap etmesini sağlamıştır. Ancak ülkemizde film izleme alanında hizmet veren sitelerin büyük bir kısmında popüler Hint filmlerini bulmak son derece zordur. Bu nedenle sizler için dünyada da yankı uyandıran en güzel yapıtları full HD izle seçeneklerimizle yayınlıyoruz.

En iyi Hint filmleri listesinde yer alan filmler, büyük bir izleyici kitlesi edinmiştir. Peki en çok hangi Hint filmleri izleniyor? Hangi Hint filmleri daha popüler? Google gibi büyük arama motorlarında yapılan aramalar da net olarak gösteriyor ki, Bollywood sinemasının tanıdık yüzü olan Aamir Khan’ın filmleri şüphesiz ki listenin ilk sıralarında yerini alıyor. Kendisinin bu denli tanınmasının ve sevilmesinin nedeni ise her filmde hayata dair önemli dersler vermesi, anlamlar çıkartmaya müsait olmasıdır. Ayrıca Aamir Khan filmlerinde Hint toplumunun geleneksel değerlerine de bir eleştiri söz konusudur.  Yönetmenin oldukça özgür bir görüşe sahip olmasının yanı sıra özgün düşünceleri de Türk sinemaseverlerin dikkatini çekmeyi başarmıştır.

Bu nedenle en iyi Hint filmleri listesinde Lagaan, Yerdeki Yıldızlar, Dangal, Kalbin Arzusu, Peekay, Barfi, Benim Adım Khan, Süperstar ve Baaghi gibi yapıtlar yer almaktadır. Eminiz ki Hint sinemasının yapıtlarını sizler de çok seveceksiniz. Tüm filmleri full HD formatta sitemizden izleyebilirsiniz. Keyifli seyirler dileriz.

Favori Film
Son Yorumlar
sevgi, 1 saat önce
Bu film içimi o kadar acıttı ki, hayatta bu gibi şeyleri yaşayan tek insan olmadığımı gördüm. @enis onur, yazdığın paragrafı gözyaşları içinde okudum. Suadada zengin piçleriyle bir şeyler içip çocuğuna alacak bir ekmek parası bulamazken sen, Porşesi olmayanları hor gören kapitalst düzen, sana lanet olsun! Dolabın kulbuna ağlayıp seni de ağlar görmek ister, indirime giren 23 bin liralık çantaya sen de delir ister, bu dejenerasyonu yaşatan insanlar, seni sırdaş bilip sırlarını verirken hiç mi senin sırlarını dinlemek istemediler. İnsan değiller. Bunca pisliğin olduğu dünyada yaşamak bize zulümse onlara da zulüm olacak. Marsa da gitse orayı da yakıp yıkmaktan başka bir halt beceremez insanoğlu! Hiç var olmamalıydık, Enis Onur sadece burada rastlanılan bir örnek.. Biz milyonlar, milyarlarız. Her görmezden gelinerek uyandığımız sabahları gerekirse utanmayanların gözlerine orak ve çekiçle kanatmak için yaşarız. Ağlaması gereken ağlamadıkça içimiz rahat etmez
Buse, 10 saat önce
film aşırı iyi ne ara bittiğini anlamadım bile ,keşke 2.si çıksa .Herkese öneriyorum
Merve, 1 gün önce
Çok beğendim emeğinize sağlık kötü yorumları yapanlar menkıbenin adamları kesin😂
YLDRM, 1 gün önce
Hayatımda izlediğim en iğrenç ötesi bir filmdi 10. Dakikasını bile izlemede kapatım
Fatih, 1 gün önce
Parazit filmi 2020 yılı en iyi film Oscar ödülünü aldı. Onu şimdi izledim 2019 yılı en iyi film Oscar ödülünü ise Green Book aldı. Onu geçen yıl izlemiştim. Aralarında her açıdan kalite farkı var. Tabiki de Green Book