Orfoz: Resifin Efesi izle

Orfoz: Resifin Efesi
Kaynak 1
Hata Bildir ×
[wpforms id="317" title="false" description="false"]

Film Bilgileri
8 ay önce eklendi
Orfoz: Resifin Efesi izle
Orfoz: Resifin Efesi 2021 yapımı Belgesel filmini izle, Bir sualtı belgeseli olan Orfoz: Resifin Efesi belgeseli Türk yapımı olarak öne çıkmaktadır.
Oyuncular:
Yapım Yılı:
Bunlara da Bakın
Yorumlar 1 Yorum
  • Hüseyin GündüzMisafir

    Bu Belgeseli hazırlayan ve emeği geçen herkese en içten saygılarımı ve taktirimi sunuyorum. Ancak bukadar güzel anlatılabilirdi bu sıkıntımız. Aslen Almanyada yaşıyorum, lakin iki sene Antalyada yaşamak nasip oldu. Bu süre içerisinde izlemim, bu belgeseli kesinlikle onaylar nitelikteydi. Bakınız kardeşlerim, vatanımız herşeyi ile cennetten bir parça adeta. Ve bizler bu hususta çok şanslıyız. Bu değerleri korumamız şart çünki Vatan bizim Vatanımız. Ahlaklı avcılıktan bahis oldu belgeselde. Ahlak hususunda gerçekten hepimizin av ile başlayarak trafik, yayageçitleri, ticaret ve daha nice konularda kendimize çeki düzen vermemiz gerek. Lütfen bu ardeşinizin naçizane sözlerine kırılmayın. Sözlerim Aşık Veysel misali özümdeki közün acısındandır.


    0

    0
Son Yorumlar
Burak, 4 saat önce
Üç saatlik bir boş. Nolan'ın serisi yüzünden beklentiler zaten çok büyük tamam da bu filmin amacı nedir ne anlattı ben hiçbir şey anlamadım. Hiçbir şey anlatmayan üç saatlik bir film. Yani oyuncuların bir suçu yok, senaryo bomboş. Hiç bir karakterin akılda kalıcı özelliği yok, kötü adama bile kötü adam demezsin adamın bir vizyonu yok. Filmde batman da dahil hiçbir karakter öne çıkamıyor.
admin, 8 saat önce
Sadece 6.bölüm dublaj değildir diğer bölümler dublaj player ayarlar kısmından dil seçeneğini aktif etmeniz gerekiyor
Nova, 9 saat önce
Türkçe dublaj yok ama yinede bu bölümü yayınladığınız için teşekkür ederim Türkçe dublajlı halini bekliyorum
ömer, 13 saat önce
o kadar saçma sapan boş film ki film demeye 1000 şahit lazmm
Şükrü, 1 gün önce
Siteniz berbat neden reklam. İzlemeden fragman yazmıyoruz insanları aptal yerine koymayın